Office Manager

Szukamy Office Managera do biura w Warszawie.

OBOWIĄZKI
• Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura, monitorowanie stanu i zakup materiałów biurowych
• Rejestracja i wysyłka korespondencji biurowej
• Prowadzenie kalendarza spotkań
• Wsparcie administracyjno - księgowe dla event managerów
• Przygotowywanie i archiwizacja dokumentów firmowych
• Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy

OCZEKIWANIA
• Rozwinięte umiejętności organizacyjne
• Biegłość w programach MS Office
• Znajomość języka angielskiego
• Podstawy księgowości
• Samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania
• Dobrze widziana pasja do muzyki i sportu oraz znajomość rynku eventowego w Polsce

OFERUJEMY
• Pracę w stabilnej i rozwijającej się agencji eventowej
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Interesujący zakres zadań oraz rozwój zawodowy

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres anna@live.com.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W zgłoszeniach prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

Kontakt

Oddział

LIVE Sp. z o.o.
ul. Rydygiera 8 bud. 18
01-793 Warszawa
tel. 22 852 24 13

Pokaż na mapie